به یاد عباس

به یاد شهید عباس مهدوی ظفرقندی

وقتی "اکبر "می ترسه؟

 

هاشمی رفسنجانی  به خاطر خیلی چیزها بین مردم معروف است .

من قبلا شنیده بودم که هاشمی از  تیم حفاظتی بسیار قوی  استفاده می کنه،اما  دقیقا لمس نکرده بودم تا اینکه بعضی عکسهای حضور رفسنجانی در ۲۲ بهمن و دیدم .

تیم حفاظتیه حاجاقا اینقدر ،جو گیرن که جلیقه ضدگلوله در مقابل مردم می پوشن.(توجه کنید به جلیقه سفید زیر کت محافظان در عکس بالا)

البته این هم از هزاران دلیل دور شدن مردم از هاشمیه .

(خود بزرگ بینی)

اما  فکر می کنم اینقدر جو امنیتی دادن ،نه به خاطر کار عادی حفاظت باشه بلکه به خاطر ترس حاجاقا از مرگه .

واما این ترس از مرگ خوب است به شرط اینکه باعث رفع و رجوع کارهای دنیا به نفع آخرت باشد نه بر عکس!!!!؟؟؟؟

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم بهمن 1388ساعت 1:39 قبل از ظهر  توسط صادق   | 

سازمان تبلیغات اسلامی یا تبلیغات مسیحی

شاید شما با سایتهای مجموعه سازمان تبلیغات آشنا باشید مثلا مثل خبرگزاری مهر  و یا سایت تبیان اما جالب است سایت تبیان که برای این سازمان فعالیت میکند به تبلیغ ولنتاین پرداخته و در بخش دانلود خودتصاویری برای این روز گذاشته است.

 به تعریف ولنتایم از ویکی پدیا توجه کنید:روز والنتین یا والنتاین، (روز عشاق و یا روز عشق‌ورزی) عیدی در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن‌ماه و بعضی سال‌ها ۲۶ بهمن‌ماه) و در برخی فرهنگ‌ها روز ابراز عشق است.

این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می‌شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، باز می‌گردد.

بعد ازاینکه برای مسئولین سایت این مطلب مشخص شد ولنتایم را به سپندارمذگان تغییر دادند جالب اینکه این لفظ هم در همان صفحه ولنتایم ویکی پدیا آمده -  توجه کنید:


سپندارمذگان جشن گرامی‌داشت زمین و زن و روز مهرورزی به مظاهر مهر و فروتنی است. در این روز كه مصادف است با 29 بهمن ماه مردان به زنان خود، با محبت هدیه می‌دادند و زنان و دختران را از کارهای روزمره معاف کرده بر تخت شاهی می‌نشاندند و از آنها اطاعت می‌کردند.

 

این تصویر قبل از تصحیح ـ عذر بدتر ازگناه ـ می باشد

اخیرا گروهی از دوستداران فرهنگ ایرانی پیشنهاد کرده‌اند که به منظور حفظ فرهنگ ایرانی سپندارمزگان بجای والنتین به عنوان روز عشق گرامی داشته شود

انگار اصلا ما روز زن نداریم و اگر همچین روزی هست ،روز عشق بازی چه معنی میدهد . البته جالب است که سازمان تبلیغات از منبعی مثل ویکی پدیااستفاده می کند .

قضاوت با شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تعریف ولنتاین در ویکی پدیا

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم بهمن 1388ساعت 12:2 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

عكس: حاميان ريگي

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم بهمن 1388ساعت 3:15 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

چرا "سید حسن" از حرفهای امام ناراحت شد

بعضی از روزنامه های صبح امروز از نامه سرگشاده (البته در صورت صحیح بودن خبر) و همرا با عصبانیت سید حسن خمینی  به ضرغامی نوشته اند  ، که چرا صدا و سیما سخنان امام را گزینشی پخش میکند من که هر چه فکر کردم نفهمیدم کجای این سخنان گزینشی است . اتفاقا بسیار مفصل وبا قبل وبعد وهمچنین بیان اینکه این مطلب را امام برای چه فرموده اند که سو تفاهمی پیش نیاید .

دراین فکر بودم که ناگهان خاطره ای تاریخی به ذهنم رسید ،این خاطره این بود که اوایل انقلاب پسر حاجاآقا مصطفی خمینی با زدن حرفهایی به مبارزه با امام وانقلاب پرداخت که امام محکم جلوی نوه خود ایستاد وحتی دستور بازداشت او را داد .

چند روز پیش برنامه آقای یامین پور مصاحبه ای از امام پخش کرد که با یک شبکه آمریکایی بود و در آن خبرنگار پرسید که ما نگران رابطه شما و نوه تان هستیم (اشاره به پسر آقا مصطفی) که امام محکم  پاسخ داد که ما برای اسلام همه چیز می دهیم نوه می دهیم و...

به نظرم سید حسن از اینجای حرفهای امام ناراحت شد(البته سیدحسن یک خط امامی است!)

اصلا او نبود که گفت راه حل کار ابطال انتخا بات است ؟؟؟؟ خدایی نکرده در مورد او  فکربد نکنید؟ زشته؟اخلاق داشته باشید؟ این بنده خدا یک فرد انقلابیه؟

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم بهمن 1388ساعت 12:18 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

بخشهایی از وصیت نامه امام که باید بعضی ها....؟؟؟!!!

مخالفت اسلام با سرمايه دارى ظالمانه و بى حساب
س :
يكى از امورى كه لازم به توصيه و تذكر آن است كه اسلام نه با سرمايه دارى ظالمانه و بى حساب و محروم كننده توده هاى تحت ستم و مظلوم موافق است بلكه آن را به طور جدّى در كتاب و سنّت محكوم مى كند و مخالف عدالت اجتماعى مى داند. گرچه بعض كج فهمان بى اطلاع از رژيم حكومت اسلامى و از مسائل سياسى حاكم در اسلام در گفتار و نوشتار خود طورى وانمود كرده اند (و باز هم دست برنداشته اند) كه اسلام طرفدار بى مرز و حد سرمايه دارى و مالكيت است و با اين شيوه كه با فهم كج خويش از اسلام برداشت نموده اند چهره نورانى اسلام را پوشانيده و راه را براى مغرضان و دشمنان اسلام بازنموده كه به اسلام بتازند و آن را رژيمى چون رژيم سرمايه دارى غرب مثل رژيم آمريكا و انگلستان و ديگر چپاولگران غرب به حساب آورند و با اتكال به قول و فعل اين نادانان يا غرضمندانه و يا ابلهانه بدون مراجعه به اسلام شناسان واقعى با اسلام به معارضه برخاسته اند و نه رژيمى مانند رژيم كمونيسم و ماركسيسم لنينيسم است كه با مالكيت فردى مخالف و قائل به اشتراك مى باشند با اختلاف زيادى كه دوره هاى قديم تا كنون حتى اشتراك در زن و همجنس بازى بوده و يك ديكتاتورى و استبداد كوبنده در برداشته بلكه اسلام يك رژيم معتدل با شناخت مالكيت و احترام به آن به نحو محدود در پيدا شدن مالكيت و مصرف كه اگر به حق به آن عمل شود چرخ ‌هاى اقتصاد سالم به راه مى افتد و عدالت اجتماعى كه لازمه يك رژيم سالم است تحقق مى يابد.
در اينجا نيز يك دسته با كج فهمى ها و بى اطّلاعى از اسلام و اقتصاد سالم آن در طرف مقابل دسته اول قرار گرفته و گاهى با تمسّك به بعضى آيات يا جملات نهج البلاغه اسلام را موافق با مكتبهاى انحرافى ماركس و امثال او معرّفى نموده اند و توجه به ساير آيات و فقرات نهج البلاغه ننموده و سرخود، به فهم قاصر خود، بپاخاسته و مذهب اشتراكى را تعقيب مى كنند و از كفر و ديكتاتورى و اختناق كوبنده كه ارزشهاى انسانى را ناديده گرفته و يك حزب اقليت با توده هاى انسانى مثل حيوانات عمل مى كنند، حمايت مى كنند.

 به بخش پایانی نیز توجه کنید

در زير اين وصيّت نامه 29 صفحه اى و مقدمه چند مطلب را تذكرمى دهم :
1- اكنون كه من حاضرم بعض نسبتهاى بى واقعيت به من داده مى شود و ممكن است پس از من در حجم آن افزوده شود. لهذا عرض مى كنم آنچه به من نسبت داده شده يا مى شود مورد تصديق نيست مگر آنكه صداى من يا خط و امضاء من باشد با تصديق كارشناسان يا در سيماى جمهورى اسلامى چيزى گفته باشم .
2- اشخاصى در حال حيوة من ادعا نموده اند كه اعلاميه هاى اين جانب را مى نوشته اند. اين مطلب را شديدا تكذيب مى كنم تا كنون هيچ اعلاميه اى را غير شخص خودم تهيه كسى نكرده است .
3- از قرار مذكور بعضى ها ادعا كرده اند كه رفتن من به پاريس به وسيله آنان بوده . اين دروغ است . من پس از برگرداندنم از كويت با مشورت احمد، پاريس را انتخاب نمودم زيرا در كشورهاى اسلامى احتمال راه ندادن بود. آنان تحت نفوذ شاه بودند ولى پاريس اين احتمال نبود.
4- من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوسى و اسلام نمايى بعضى افراد ذكرى از آنان كرده و تمجيدى نموده ام كه بعد فهميدم از دغل بازى آنان اغفال شده ام آن تمجيدها در حالى بود كه خود را به جمهورى اسلامى متعهد و وفادار مى نماياندند و نبايد از آن مسائل سوء استفاده شود. و ميزان در هر كس حال فعلى اوست .
روح اللّه الموسوى الخمينى

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم بهمن 1388ساعت 0:36 قبل از ظهر  توسط صادق   | 

وصیت نامه یک شهید عاشورایی

متنی که در زیر می خوانید مربوط میشود به شهیدی که ۱۷ سال مفقود الاثر بوده ودر این وصیت نامه عاشورایی قلم زده...

بسم الله الرحمن الرحیم

متن وصیت نامه شهید عباس مهدوی ظفرقندی

 آنكس مرا طلب كند مي يابد ،آنكس كه مرا يافت مي شناسد ،آنكس كه مرا شناخت دوستم   ميدارد.آنكس كه دوستم داشت بمن عشق مي ورزد و آنكس كه بمن عشق ورزيد من نيز به او عشق  ميورزم .آنكس كه به او عشق ورزيدم ميكشم (شهيد)او را ،و آنكس را كه من بكشم خونبهايش بر من  واجب است و آنكس كه خونبهايش بر من واجب است پس من خودم خونبهايش هستم .(حديث قدسي)

                

 بارالها مرا از سپاهيانت قرار ده كه براستي سپاه تو هميشه غالب است و مرا در حزب خود قرار ده همانا  هميشه حزب تو رستگار است و قرار بده مرا از دوستانت همانا دوستانت هيچ ترسي و هيچ غم و  اندوهي ندارند . بار خدايا اصلاح كن آخرتم را كه خانه پايدار من است و قرار ده زندگانيم را به فروتني.

 بار خدايا ، تو خود ميداني كه اين جنگ ما كشور گشائي نيست بلكه هدف ما اين است كه معارف دين تو بر پا شود و جامعه مسلمين  اصلاح شود و حق مظلومان گرفته شود و آنان درامنيت بسر برند.

 خدايا تكيه و وابستگي ما فقط به توست . بارالها ، از تو ياري مي طلبيم ، پس تو ياري كنندگان قرآن را  حمايت كن .هركس آرزوئي دارد و به آرزو رسيدن گريه ندارد ،پس براي شهيد گريه نكنيد چون به آرزوي  خود رسيده است . چشمانم را باز گذاريد تا كور دلان بدانند كه كوركورانه به اين راه نرفتم .

 پدرم محكم باش و استوار باش،مادرم كوه باش و چون كوه استقامت كن و از ياد و نام خدا غافل نباشيد و در راه اسلام بكوشيد كه هرچه بكوشيد كم است . خواهرانم زينب وار با نا ملا يمات دست و پنجه نرم كنيد .

 برادرانم شما را از جانم بيشتر دوست دارم با امام باشيد و راه شهدارا ادامه دهيدكه راه الله است .  برادرانم دعا كنيد كه به الله ملحق شوم كه اين بزرگترين خواستم مي باشد .پدر و مادرم چنان والاييد كه  قران نامتان را همراه نام خدا و نيكي به شما را همراه نام خدا و نيكي به شما را همراه پرستش خداوند  يادآوري كرده است و( قضي ربك الاتعبدوا الا اياه و بلوالدين احسانا)،پروردگارت حكم كرد كه جز او را نپرستيد و به پدر مادر خود احسان كنيد

 خدايا ، خدايا ، تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار، از عمر ما بكاه وبر عمر رهبر افزا.

 

   والسلام  وعليكم و رحمهً و بركاتهً

     عباس مهدوی ظفرقندی                                                                    

+ نوشته شده در  جمعه شانزدهم بهمن 1388ساعت 1:13 قبل از ظهر  توسط صادق   | 

"احسان خرسندی"آزاد شد

ماموران انتظامی در روز عاشورا یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس که در میان اغتشاشگران بوده را دستگیر کردند.

بنا  براین گزارش "احسان خرسندی" از جمله بازیکنانی بود که برای 2 سال در تیم فوتبال پرسپولیس بازی کرد و فصل گذشته، پس از دریافت رضایتنامه خود راهی ابومسلم شد تا برای این تیم مشهدی بازی کند.

 
وی در فصل جاری نیز در تیم داماش گیلان توپ می‌زند که در روزهای اخیر به دلیل دستگیری در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کرد. این فوتبالیست در روز عاشورا در میان اغتشاشگران بوده و پس از حضور در خیابان ولیعصر از سوی ماموران بازداشت شده‌بود.

این بازیکن جوان دیروز و با قرار کفالت از زندان آزاد شد. یکی از مسئولان باشگاه پگاه در این باره  گفت:« به لطف قضات پرونده ، این بازیکن با صدور وثیقه آزاد شد. این حکم البته هدیه ای به مناسبت ایام مبارک دهه فجر برای این بازیکن جوان بوده است.»

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم بهمن 1388ساعت 5:14 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

22 بهمن منتظرتان هستیم

 

میثم محمد حسنی 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم بهمن 1388ساعت 9:25 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

عكس:: تغيير موضع رسمي يك اصلاح طلب!

عكس هاي زير مروبط به "فریبا داودی مهاجر" است كه در سال هاي دولت اصلاحات فعاليت هاي زيادي در حوزه دانشگاه داشت و البته در ليست اصلاح طلبان براي انتخابات شوراي شهر بود.

حالا اما كمي عوض شده است!

البته این تغییر موضع باید طبیعی باشه چون از اول هم....

عکس در ادمه مطلب...................


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم بهمن 1388ساعت 10:20 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

عکس/ تشابه مسئول دفتر خاتمی و احمدی

+ نوشته شده در  شنبه سوم بهمن 1388ساعت 2:23 بعد از ظهر  توسط صادق   | 

سلاح "هارپ"

 

مزرعه پژوهش Gakonassa واقع شده ، آلاسکا ، ایالات متحده آمریکا. در نزدیکی محل سکونت دایره قطبی ، تحقیقات منطقه auroral ionospheric روش امکان وجود دارد که لزوما این قانون نمی شود ممکن است در جای دیگر. تحقیقات هسته Ionospheric پژوهش و ساز است (ج) انتقال دهنده است که می تواند 2،8-10 مگاهرتز باند فرکانس ارسال کنید. ایستگاه تحقیقات علاوه بر استفاده از تعداد زیادی از ابزار اندازه گیری برای تشخیص لازم است. HAARP کرده است ، در سه مرحله ارائه شده است. در مرحله اول از سیستم انتقال دهنده در محل برای آنتن های 18 و 360 کیلو وات قدرت ورودی می باشد. فاز دوم معرفی 48 آنتن 960 کیلو وات قدرت. مرحله سوم در سال 180 قدرت آنتن ورودی 3.6 مگاوات احداث شده است. سیستم استفاده می کند به اصطلاح. فاز آنتن ها ، که می تواند پخش میلیمتر است. به مقصد مورد نظر را جهت انجام و تمرکز منطقه بسیار کوچک است

این مطلب تعریف ویکی پدیا  از "هارپ" است ولی ادامه ماجرا؟

هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere)  و  مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن"  به منظور  کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

  
( توضيح آنکه: جنگ هايی که از  امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناتيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم  Star War گرفته اند)

آیونوسفیر چيست و کجاست؟

لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.

 

 

این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشيد را  جذب کرده  و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير  از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم بهمن 1388ساعت 2:24 قبل از ظهر  توسط صادق   |